Apple 6 ve İOS 8 Etkinliği

Beklenen büyük gün geldi çattı. Apple, milyonların merakla beklediği iPhone 6’sını ve daha fazlasını tanıtacak. Etkinlik saat 8’de başlayacak

mk_apple-6-ve-ios-8-etkinligini-canli-izleyin

Bugün tarihinin en köklü değişikliğini kullanıcılarıyla buluşturacak olan Apple, iPhone’larında bu güne kadar bozmadığı 4 inç çizgisini bozarak 4.7 ve 5.5 inç’lik ekranlarıyla teknolojiseverlerin karşısına çıkacak.

Apple’ın uzun süredir merakla beklenen bu etkinliği için ise Silikon Vadisi yine boş durmayarak sizler için Apple etkinliğini ayağınıza kadar getiriyor. Türkiye saatiyle 20.00’de gerçekleşecek olan o etkinliği canlı olarak sizlere aktaracak olan Silikon Vadisi’nin sizlere bir de sürprizi var.

Evet yanlış okumadınız bugün hem uzun zamandır merakla beklediğiniz iPhone 6’yı, Apple’ın akıllı saati iWatch’u görme şansını yakalayabilir ve yanı zamanda Silikon Vadisi’nin gerçekleştireceği canlı yayını izleyerek Apple TV kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Apple etkinliği için iyisi mi bu akşam saat 20.00 için kimseye söz vermeyin ve bu sayfadan gerçekleştireceğimiz canlı yayınımımızı kaçırmayın. Kim bilir belki de o Apple TV sizin olabilir…

Apple etkinliğini canlı izlemek ve hediyenizi kapmak için buraya tıklamanız yeterli.

Etkinliği kaçırdıysanız Dakika Dakika Apple Etkinliği!

Yazar Hakkında Mustafa KURU


Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.