passo.com.tr çöktü

Derbi biletleri çıktı, Passolig çöktü!

Spor Toto Süper Lig’in 23. haftasının en önemli maçında pazar akşamı Fenerbahçe, Şükrü Saracoğlu Stadı’nda lider Galatasaray’ı ağırlayacak. Bir derbi karşılaşması olması dışında Fenerbahçe’nin şampiyonluk yarışında kritik bir öneme de sahip olan mücadelenin bilet satışına ise bugün başlandı.

Sadece internet üzerinden satılıyor

Bilet satışı PassoLig’in internet sitesi Passo.com.tr’den yapılıyor ancak saat 14’te satışına başlanan biletlerin sadece Divan Kurulu, Kongre ve Temsilci üyeler gibi kısıtlı bir gruba satılmasına rağmen sitenin geçici süreyle de olsa çöktüğü görüldü. Bugün ise Taraftar Kart sahipleri 2, Classic Taraftar Kart ve Fenercell faturalı hat sahipleri ise 1 adet bilet alabilecekler ama sitedeki yoğunluk nedeniyle aşşağıdaki gibi hatalar oluşmuş olup bilet almak tam bir işkenceye dönüşmüştür.

Perşembe günü genel satış var!

Yıllardır taraftarların derbi öncesi sabahın erken saatlerinde gişe kuyruklarında beklemek zorunda kaldığı, sürekli karaborsacılarla muhattap olduğu dönemler artık sona erdi ancak bilet çilesi de bir türlü bitmedi. Bugün sınırlı sayıda taraftara satılmasına rağmen sorun yaşanması, biletlerin perşembe günü genel satışa çıkmasıyla beraber ne gibi sorunların ortaya çıkabileceğinin adeta habercisi oldu.

 

eror eror3 eror4

Yazar Hakkında Mustafa KURU


Bir yanıt yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.