WhatsApp artık bilgisayardan kullanılabiliyor

Popüler chat uygulaması WhatsApp ilk masaüstü uygulamasını bugün yayınladı. iOS kullanıcıları içinse kötü haber veren WhatsApp uygulamanın Apple’ın kısıtlamaları nedeniyle, şimdilik, mümkün olmadığını belirtiyor. Whatsapp hem akıllı telefonlara hem de bilgisayarlara yüklenebiliyor. Whatsapp’ı bilgisayara nasıl uyarlanacağının ve detayları.

mk_Whatsapp-İnternet-Tarayıcısından-Kullanma

Şirketin blogunda paylaştığı haber ile duyurulan yenilik, Android, BlackBerry ve Windows kullanıcılarının WhatsApp mesajlaşmalarını web ve mobil arasında kesintisiz olarak sürdürmesini sağlayacak. Birçok kullanıcıya sahip olan Whatsapp ücretsiz nasıl indirilir? Whatsapp hem akıllı telefonlara hem de bilgisayarlara yüklenebiliyor. Whatsap tıkla indir

Web uygulamasını kullanmk için Google chrome tarayıcısından https://web.whatsapp.com/ adresine gitmeniz ve gösterilen QR kodu WhatsApp uygulaması içinden telefonunuza okutmanız gerekiyor.  Böylelikle WhatsApp web uygulaması telefonunuzla eşleşiyor ve sohbete web’den devam edebiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanmanız için telefonunuzda WhatsApp’ın son sürümünün güncellenmiş olması gerekiyor.

WhatsApp İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

mk_whatsapp_2

Konuyla ilgili Web Tekno videosunu izleyebilirsiniz ve haberin içeriğini çok iyi anlatan makalesini okumak için burayı tıklayınız.

 

Yazar Hakkında Mustafa KURU


Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.