Artık internet tüm odalarda çekiyor

802.11n teknolojisine ve 300Mbps hız performansına sahip kablosuz alan güçlendirici Air4400, kablosuz ağ sinyal zayıflamasını ortadan kaldırıyor. Böylece odaların hepsinde internet çekecek.


Daha keyifli bir oyun deneyimi

Kolay kurulumu olan AirTies 4400, kullanıcı dostu bir arayüzü var. Universal Repeater özelliği sayesinde her modemle uyumlu çalışan Air4400, Ethernet girişi olan tüm TV’lerde kullanılabiliyor ve oyun konsollarıın modeme daha hızlı ulaşmasını sağlayarak hız performansını artırıyor. Ayrıca video ve ses gibi yüksek boyutlara sahip dosyaları kesintisiz olarak farklı ekran veya cihazlara yüksek hızla aktarılabiliyor. WPS teknolojisine sahip modemlerde ise AirTouch teknolojisi ile kapsama alanı sorunları 2 dakikanın altında bir sürede ve en yüksek güvenlik seviyesinde çözülebiliyor. Mesh teknolojisiyle geniş alan ve çok katlı betonerme binalarda yaşanan sinyal zayıflamasını ortadan kaldırıyor ve ev içinde duvarların ardını keşfetme sorununu ve bazı odaların kullanılamamasına çözüm getiriyor.

Kolay Ağ Yönetimi

AirTies Network Asistanı (ANA) ile ağa bağlı tüm cihazlar tek bir uygulama üzerinden yönetilebiliyor, yapılan tüm değişiklikler otomatik olarak diğer erişim noktalarına ulaşıyor ve kullanıcı tek bir arayüz üzerinden tüm bağlantıları ve cihazları yönetebiliyor. Air4400 cihazının yeni teknolojiler doğrultusunda desteklenen yazılım güncellemeleri, ANA programı sayesinde otomatik olarak yapılıyor, böylelikle kullanıcıların evindeki ağ kendini sürekli yeniliyor.

Yazar Hakkında Mustafa KURU


Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.